SportsPress - en to nl_NL translation catalogue (131 entries)

en: %1$s installed and activated successfully.
nl_NL: %1$s is succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl_NL: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

[ctx: %2$s = plugin name in screen reader markup]
en: Activate %2$s
nl_NL: Activeer %2$s

[ctx: %2$s = plugin name in screen reader markup]
en: Install %2$s
nl_NL: Installeer %2$s

en: &larr; Older Comments
nl_NL: &larr; Oudere reacties

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl_NL: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere berichten

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Active
nl_NL: Actief

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Alle installaties en activaties zijn voltooid.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl_NL: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het installeren van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Archives: %s
nl_NL: Archieven: %s

en: Author: %s
nl_NL: Auteur: %s

en: Available version:
nl_NL: Beschikbare versie:

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl_NL[0]: Begin met activeren van plugin
nl_NL[1]: Begin met activeren van plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Begin met installeren van plugin
nl_NL[1]: Begin met installeren van plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl_NL[0]: Begin met updaten van plugin
nl_NL[1]: Begin met updaten van plugins

en: Category: %s
nl_NL: Categorie: %s

en: Comment navigation
nl_NL: Commentaar navigatie

en: Comments are closed.
nl_NL: Reageren is niet meer mogelijk.

en: Content Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur inhoud

en: Content Text Color
nl_NL: Inhoud tekst kleur

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: Verder lezen %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Customize
nl_NL: Aanpassen

en: Day: %s
nl_NL: Dag: %s

en: Designed by %s
nl_NL: Ontworpen door %s

en: Dismiss this notice
nl_NL: Deze melding negeren

en: Display post author?
nl_NL: Toon Post auteur?

en: Display post date?
nl_NL: Toon post datum?

en: External Source
nl_NL: Externe bron

en: Hide Details
nl_NL: Details verbergen

en: Homepage
nl_NL: Homepagina

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Install Plugins
nl_NL: Plugins installeren

en: Install Required Plugins
nl_NL: Vereiste plugins installeren

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd, maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Plugin installeren: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren en activeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
nl_NL: Het ziet er naar uit dat er niets gevonden werd op deze locatie. Misschien kan je &eacute;&eacute;n van de links hieronder of een zoekopdracht proberen?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl_NL: Het ziet er naar uit dat we niet konden vinden wat je in gedachten had. Misschien helpt het om te zoeken.

en: Join the Conversation
nl_NL: Sluit aan bij het gesprek

en: Link Color
nl_NL: Linkkleur

en: Minimum required version:
nl_NL: Minimaal vereiste versie:

en: Month: %s
nl_NL: Maand: %s

en: Newer Comments &rarr;
nl_NL: Nieuwere reacties &rarr;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: Nieuwere berichten <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl_NL: Geen actie uitgevoerd. Plugin %1$s was al actief.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl_NL: Op dit moment is er geen enkele plugin beschikbaar om te activeren.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl_NL: Op dit moment is er geen enkele plugin beschikbaar om te installeren.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl_NL: Op dit moment is er geen enkele plugin beschikbaar om te updaten.

en: No plugins to install, update or activate. <a href="%1$s">Return to the Dashboard</a>
nl_NL: Geen plugins te installeren, updaten of activeren. <a href="%1$s"> Ga terug naar het dashboard</a>

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl_NL: Er werd geen enkele plugin geselecteerd om te activeren. Geen actie ondernomen

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl_NL: Er werd geen enkele plugin geselecteerd om te installeren. Geen actie ondernomen

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl_NL: Er werd geen enkele plugin geselecteerd om te updaten. Geen actie ondernomen

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Nothing Found
nl_NL: Niets gevonden

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl_NL: Oeps! Die pagina kan niet worden gevonden.

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl_NL: Contacteer de site administrator.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl_NL: Gelieve de plugin leverancier te contacteren en vraag hem om de plugin in te pakken zoals voorgeschreven in de Wordpress regels.

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Activeren van plugin mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl_NL: Plugin niet geactiveerd. Een recentere versie van %s is nodig voor deze theme. Update de plugin aub.

en: Post navigation
nl_NL: Plaats navigatie

en: Posts navigation
nl_NL: Berichten navigatie

en: Pre-Packaged
nl_NL: Voorverpakte

en: Primary Color
nl_NL: Primaire kleur

en: Primary Menu
nl_NL: Primair menu

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl_NL: Klaar om je eerste post te publiceren? <a href="%1$s">Start hier</a>.

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Required Update not Available
nl_NL: Vereiste update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl_NL: Vereist update

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Ga terug naar de vereiste plugin installer.

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Terug naar dashboard

en: Return to the dashboard
nl_NL: Terug naar het dashboard

en: Search Results for: %s
nl_NL: Zoekresultaten voor: %s

en: Set the parent_slug config variable instead.
nl_NL: Stel de "parent_slug" configuratie variabele in de plaats in

en: Show Details
nl_NL: Details tonen

en: Skip to content
nl_NL: Ga direct naar de inhoud

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er ging iets mis met de plugin API.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl_NL: Geen enkel resultaat voldeed aan je zoek criteria. Probeer het eens opnieuw met een paar andere zoektermen.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %1$s plugins.
nl_NL[0]: Sorry, je hebt niet de juiste toestemming om de %1$s plugin te activeren.
nl_NL[1]: Sorry, je hebt niet de juiste toestemming om de %1$s plugins te activeren.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %1$s plugins.
nl_NL[0]: Sorry, je hebt niet de juiste toestemming om de %1$s plugin te installeren.
nl_NL[1]: Sorry, je hebt niet de juiste toestemming om de %1$s plugins te installeren.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugin. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %1$s plugins.
nl_NL[0]: Sorry, je hebt niet de juiste toestemming om de %1$s plugin te updaten.
nl_NL[1]: Sorry, je hebt niet de juiste toestemming om de %1$s plugins te updaten.

en: Source
nl_NL: Bron

en: Start a Conversation
nl_NL: Start een gesprek

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende plugin moet worden geüpdatet naar de laatste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te behouden: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende plugins moeten worden geüpdatet naar de laatste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te behouden: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl_NL[0]: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:
nl_NL[1]: De volgende plugins zijn succesvol geactiveerd:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende aanbevolen plugin is op dit moment inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn op dit moment inactief: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende vereist plugin is op dit moment inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende vereist plugins zijn op dit moment inactief: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatie - en activeringsproces wordt gestart. Op sommige hosts kan dit een tijdje duren, dus wees geduldig.

en: The installation of %1$s failed.
nl_NL: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatieproces wordt gestart. Op sommige hosts kan dit een tijdje duren, dus wees geduldig.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl_NL: Het remote plugin pakket bestaat uit meerdere bestanden , maar de bestanden zijn niet omvat in een folder.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl_NL: Het remote plugin pakket bevat geen folder met de vereiste slug en herbenoemen is niet gelukt.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Er is een update beschikbaar voor: %1$s.
nl_NL[1]: Er zijn updates beschikbaar voor de volgende plugins: %1$s.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl_NL: De plugin moet worden geupdate om compatibel te zijn met uw thema.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende  plugin is aanbevolen voor dit thema: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende  plugins zijn aanbevolen voor dit thema: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema vereist de volgende plugin: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema vereist de volgende plugins: %1$s.

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Om <span class="count">(%s)</span> te activeren
nl_NL[1]: Om <span class="count">(%s)</span> te activeren

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Om <span class="count">(%s)</span> te installeren
nl_NL[1]: Om <span class="count">(%s)</span> te installeren

en: Update
nl_NL: Updaten

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Update beschikbaar  <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Update beschikbaar  <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
nl_NL: Update vereist

en: Update recommended
nl_NL: Update aanbevolen

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Updaten van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Upgrade message from the plugin author:
nl_NL: Upgrade bericht van de plugin auteur:

en: Version
nl_NL: Versie

en: Widget Background Color
nl_NL: Widget achtergrond kleur

en: Widget Heading Color
nl_NL: Widget Heading kleur

en: Widgetized Footer Region %d.
nl_NL: Widget voor in de footer %d.

en: WordPress Repository
nl_NL: WordPress opslagplaats

en: Year: %s
nl_NL: Jaar: %s

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl_NL: onbekend

[ctx: comments title]
en: One comment | %1$s comments
nl_NL[0]: Eén reactie
nl_NL[1]: %1$s reacties

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl_NL: en

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post author]
en: by %s
nl_NL: door %s

[ctx: post format archive title]
en: Asides
nl_NL: Daarnaast

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
nl_NL: Galerijen

[ctx: post format archive title]
en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
nl_NL: Citaten

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
nl_NL: Statussen

[ctx: post format archive title]
en: Videos
nl_NL: Video's

[ctx: submit button]
en: Search
nl_NL: Zoeken
